MAPA STRONY
Marek Musielak

powiew świeżego marazmu

30-07-2010, 00:39

nie wal się!

Widzę jak świat dokoła mnie świat wali sie w gruzy. Jak misternie układane przez lata klocki, okazują się być przerażająco słabe. Jak to, na co ludzie pracowali tak ciężko, okazuje się być tak niewiele warte albo tak ulotne. I w tym momencie powinienem się cieszyć, że mi się jakoś układa. Powinienem, ale nie potrafię.

Najnowsze:

Chyba jestem ostro popieprzony, ale nie umiem szczerze się uśmiechać, kiedy widzę jak tuż koło mnie, życie układane wspólnie przez wiele lat rozpada się w jednej chwili albo kiedy jedna rozmowa potrafi, nie bójmy się użyć tego słowa, rozpierdolić setki planów i marzeń. Widzę jak moi znajomi tracą wiarę we wszystko, gdy ich najbliżsi albo oni sami słyszą wyrok. I to bynajmniej nie w sądzie, tylko zdecydowanie gorszy, bo padający z ust lekarza.

Dzisiaj zostałem zapytany "Marek, a czy ty masz jakieś problemy?" i potrafiłem wskazać tylko na jedną rzecz w moim życiu, która ułożyła się ostatnio nie po mojej myśli. I powinienem być k***@ najszczęśliwszym facetem na ziemi, bo nie brakuje mi prawie niczego, a moim największym zmartwieniem jest, że piwo się nie zdążyło schłodzić. Powinienem, a nie jestem. Bo za dużo się wali.

Nie wal się!

“Whatever work you do when you are procrastinating from other things is probably what you should be doing for the rest of your life.”Jessica Hische

Komentuj

Więcej świeżego marazmu:

about me

Marek Musielak

Hi! I'm Marek Musielak but everyone calls me Maras.

I love rollerblades, good movies and books, meetings with my friends, drive my motorbike, run and spend time actively.

I work as ASP.Net, EPiServer and Sitecore developer for Cognifide Ltd.